Wyprawy Przemian | Blog
Wybierz się w podróż na koniec świata i odkryj drogę w głąb siebie. Transformujące wyprawy po Ameryce Środkowej, Europie, Indonezji i Afryce. Przygoda z dala od głównych szlaków turystycznych, odkrywanie tajemnic Gwatemali i Belize, Chorwacji, Bali i Gili oraz Teneryfy. Wyprawy organizowane są z ramienia fundacji Wysokie Wibracje.
bali, gili, belize, karaiby, gwatemala, chorwacja, teneryfa, wyspy kanaryjskie, indonezja, lasy równikowe, selvas, wyprawy przemian, wyprawa do ameryki środkowej, rejs po chorwacji, wyprawa na teneryfę, wyprawa do bali i gili, teneryfa - kobieta wulkan, rejs po chorwacji - natura wzywa, ameryka środkowa - powrót do dzikości, wysokie wibracje
21944
blog,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.8.1,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

Nozdrza pełne pasji

Przepełnione  zapachem słońca i tortilli, nagle zanotowały nowy odcień. Spoglądam w te stronę i widzę ogromny łapacz snów, który pilnuje wejścia do przeuroczej kafejki cafe loco ( szalona kafejka). Prowadzona przez parę, która przeniosła się tu z Korei. Witają nas szczerym uśmiechem i oczami pełnymi blasku pasji. W menu przeróżne propozycje, również dla osób nie pijących kawy, a do tych się zaliczam. Miło, że tak. Gwatemala słynie z produkcji kawy, przejeżdżając z miejsca na miejsce każdego dnia mijamy plantacje.

CZYTAJ DALEJ

Nepal – Wolność i możliwości

Jedziemy po możliwość rozpoczęcia nowej jakości swojej Mandali Życia. Czyli po umiejętność nie brania na siebie aż tak dużo, po stawianie zdrowych granic i umiejętność dbania o siebie w codziennych obowiązkach. Spędzając czas z mnichami i lokalnymi powrócimy do swych pierwotnych wartości – jakże pięknej i lekkiej prostoty życia.

Dowiedz się więcej o wyprawie…

Nepal - Mandala Życia

Data rozpoczęcia:
18.04.2020
15:00
Zakończenie:
30.04.2020
17:00
$2,350.00
Ta wyprawa

UWAŻNOŚĆ czyli CO?

UWAŻNOŚĆ czyli  CO?

Większość osób, które tu zaglądają to osoby świadome siebie i pracujące nad własnym rozwojem. Masz tak czasami, że naprawdę całym sobą czujesz flow, przepływ i totalną synchronię z wszechświatem? Wtedy wypełnia Cię poczucie, że Świat się Tobą opiekuje i zawsze podsyła Ci dokładnie to, o co poprosisz.  Dlatego tak ważne jest by mieć świadomość swojej intencji we wszystkim. W stawianiu sobie celów, to jest podstawa. Cała Twórcza Wizualizacja na ty się opiera. Zawsze powtarzam, z lekkim uśmiecham na ustach, że wszechświat jest jak mężczyzna – prosty i bezpośredni. To wiele ułatwia w chaotycznym świecie żeńskiej energii.

CZYTAJ DALEJ

Gwatemala

Wyrusz z nami po przygodę, wejdź do źródła starożytnej mądrości, zasmakuj różnorodności, dzikość dżungli, antyczne miasta, starożytne piramidy majańskie, surfing na falach Oceanu Spokojnego i wróc wypoczęty, pełen energii i inspiracji.
Dowiedz się więcej o wyprawie…

Gwatemala - Powrót do Dzikości 1-13.12.2020

Data rozpoczęcia:
01.12.2020
09:00
Zakończenie:
13.12.2020
16:00
$2,450.00
Ta wyprawa

Bali i Gili – ODnowa

Jeśli chcesz odzyskać Raj w Sobie, nauczyć się żyć tu i teraz oraz odnaleźć w sobie poczucie sensu życia, wybierz się z nami na Bali.
Dowiedz się więcej o wyprawie…

Bali i Gili- ODnowa

Data rozpoczęcia:
05.11.2020
15:00
Zakończenie:
17.11.2020
17:00
$2,500.00
Ta wyprawa