Wyprawy Przemian | O nas
Wybierz się w podróż na koniec świata i odkryj drogę w głąb siebie. Transformujące wyprawy po Ameryce Środkowej, Europie, Indonezji i Afryce. Przygoda z dala od głównych szlaków turystycznych, odkrywanie tajemnic Gwatemali i Belize, Chorwacji, Bali i Gili oraz Teneryfy. Wyprawy organizowane są z ramienia fundacji Wysokie Wibracje.
bali, gili, belize, karaiby, gwatemala, chorwacja, teneryfa, wyspy kanaryjskie, indonezja, lasy równikowe, selvas, wyprawy przemian, wyprawa do ameryki środkowej, rejs po chorwacji, wyprawa na teneryfę, wyprawa do bali i gili, teneryfa - kobieta wulkan, rejs po chorwacji - natura wzywa, ameryka środkowa - powrót do dzikości, wysokie wibracje
21490
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-21490,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.8.1,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

Fundacja Wyprawy Przemian

Wyprawy Przemian organizowane są z ramienia Fundacji , której głównym celem jest edukacja nieformalna z zakresu podnoszenie jakości życia, redukcji stresu i wspieraniu w powracaniu do równowagi psycho-fizycznej poprzez łączenie pracy z ciałem i pracę w naturze.

Wyjeżdżamy w odmienne kulturowo, historycznie i energetycznie miejsca, by poszerzać perspektywę widzenia własnego świata. Otwieramy się na nowe jakości bycia, komunikowania i funkcjonowania, tak by po powrocie do domu czuć większy spokój i dystans, mieć więcej odwagi do działania, a co najważniejsze powracanie do rzeczy, które dają spełnienie. Sięganie, dbanie i pielęgnowanie czasami starych, a czasami nowych priorytetów.

Założycielką Fundacji Wyprawy Przemian jest Ada Stolarczyk, od 6 lat wyjeżdżająca z grupami w egzotyczne miejsca, by otwierać nasze ciała i umysły na nowe jakości.

Jestem pod ogromnym wrażeniem zmian, jakie następują po wyprawach w życiu uczestników. To dla mnie największa radość, gdy po wyprawie dzwonicie i piszecie o tym, jak wiele wzięliście sobie z Wyprawy i że „Wyprawa Przemian” to najlepsze z możliwych określeń.

– ADA STOLARCZYK

Poznaj Nas

– Organizatorzy Wypraw

Ada Stolarczyk

Podróżniczka, właścicielka firmy Wysokie Wibracje i fundacji Wyprawy Przemian , terapeutka pracy z ciałem, pasjonatka życia i miłośniczka natury. Biegająca boso po trawie nauczycielka Vedic Art. Członkini Stowarzyszenia Nowa Psychologia zajmująca się pracą z ciałem. Terapeutka Terapii Czaszkowo-Krzyżowej (metody uwalniającej od napięć – praca z pamięcią komórkową ciała). Providerka TRE ( metody uwalniającej traumę, stres i napięcia z ciała). Prowadzi także warsztaty pracy z ciałem, relaksacje i medytacje. Autorka płyty relaksacyjno-terapeutycznej „Twoje ciało zna odpowiedź”. W swojej pracy pomaga ludziom uwolnić się od napięć w ciele, co pomaga w osiąganiu wewnętrznego spokoju i życia bez stresu i lęków, z łagodnością dla siebie i uważnością na odczucia płynące z ciała, co prowadzi do stanu radości, która jest, a raczej którą się stajesz. Prywatnie przemierzająca górskie szlaki, żeglująca po jeziorach i otwarta na radość kobieta pełna pasji i odwagi do realizacji swoich pomysłów.

Od wielu lat pomagam ludziom prowadząc warsztaty i sesje indywidualne. Nie staram się nikogo niczego nauczyć. Moim zadaniem jest towarzyszenie Ci w drodze do samego siebie, realizacji upragnionych marzeń oraz odkrywania emocji i reakcji zapisanych w ciele.

Paulina Socha

Z zamiłowania do podróży, ludzi i natury zostałam pilotem wycieczek. Z miłosci do rowerów zostałam przewodnikiem rowerowym. Kocham też zwierzęta i szeroko rozumianą aktywność fizyczną, kocham życie z jego cieniami i blaskami! Jako, że czasem narzucam sobie za duże tempo, zostałam też instruktorem terapii ekspresyjnych i relaksacyjnych ? By po pełnych energii przygodach, potrafić zanurzyć się w zielone pagórki ciszy, kołysać się do cichych pomruków kota i ogrzać się w cieple moich bliskich. Niczym uśpiony wulkan.
Wspaniałość rozgwieżdżonego nieba, kołysanie się źdźbła trawy na wietrze jest dla mnie poezją, którą chce zarażać innych.

Wspaniałość rozgwieżdżonego nieba, kołysanie się źdźbła trawy na wietrze jest dla mnie poezją, którą chce zarażać innych. Stukot kół pociągu, szum strumienia, ciepły podmuch wiatru, lśniący szczyt góry…to sekretny język natury która do mnie przemawia i wprawia moje ciało w ruch. Ciągle chcę odkrywać, poznawać i zrozumieć, nie tylko nowe miejsca, smaki i zapachy. Zapraszam do eksploracji świata razem ze mną!

Teneryfa - Kobieta Wulkan

Marcin Tworos

Wilk morski z wieloletnim doświadczeniem. Geograf, Przyrodnik, Fotograf.
Żegluje od dziecka, więc morze to dla niego drugi dom. Zwycięzca m. in.
zawodów regatowych Mazurian Cup 2017. Kiedy tylko schodzi na ląd od razu
myśli o kolejnej przygodzie z żywiołem. Miłośnik zdrowego stylu życia
oraz tradycyjnego pieczywa. Dlatego podczas prowadzonych przez niego
rejsów pieczemy żytni chleb na prawdziwym zakwasie!

Rejs po Chorwacji - Natura Wzywa

Krzysztof Ruba

Geograf, kartograf GIS, pilot wycieczek, twórca autorskich wypraw po Ameryce Łacińskiej. Od 5 lat pilotuje i tworzy wyjazdy po Ameryce Łacińskiej, Afryce Północnej i Europie. Miłośnik przyrody i wyjazdów z namiotem. Interesuje się kulturami pierwotnymi Ameryki i Europy. Pracę dyplomową pisał o Amazonii. Uwielbia tańce latynoamerykańskie – salsę, bachatę oraz dźwięki afrykańskich i aborygeńskich  instrumentów. Tworzy portal o Ameryce Południowej www.latino-america.pl  oraz o wyprawach rozwojowych www.wyprawy-rozwojowe.pl.  Amerykę Południową kocha za otwartość mieszkańców, pozytywne nastawienie i roztańczoną energię.  Jego inna pasja to żeglarstwo.Dużo uwagi i czasu poświęca na rozwój osobisty, metody coachingowe i terapeutyczne które wzbogacają jego życie.

Ameryka Środkowa - Powrót do dzikości

Kerta

Balijczyk nie tylko z krwi i kości, ale przede wszystkim namacalna duchowość tej wyspy. Towarzyszy nam od początku projektu wypraw, wprowadzając nas w prawdziwe Bali. Jest wspaniałym pomostem, dzięki któremu uczestnicy (ludzie kultury zachodu) mogą nie tylko dotknąć ale i zrozumieć wyjątkowość balijskiej filozofii i drogi życia.
Jest duchowym przewodnikiem wypraw i naszym przyjacielem.

Bali - Góra Przeznaczenia

Agnieszka Pietrzak

z wykształcenia ekonomista, certyfikowany trener i coach, instruktor rekreacji ruchowej o dwóch specjalizacjach. Po wielu latach pracy w korporacji rozpoczęłam poszukiwania sposobu życia w harmonii pomiędzy światem biznesu a własnymi potrzebami . Dziś moją inspiracją jest połączenie skutecznych narzędzi biznesowych jak coaching z narzędziami “ Empowermentu “ czyli holistycznym procesie wzmacniania samego siebie aby wybory i cele wypływały z serca, nie głowy. Tutaj bowiem osadzona jest prawdziwa siła działania lub niedziałania.

Od ponad 8 lat związana jestem z pracą organizacjach pozarządowych, uczestniczyłam w wielu międzynarodowych projektach na całym świecie. Obecnie jestem  wiceprezesem Fundacji Medeina, której celem jest wypracowanie metod rozwoju osobistego opartego na potencjale i inteligencji środowiska naturalnego oraz świadomym i holistycznym  funkcjonowaniu człowieka w kontakcie z naturą.

Współpraca z Fundacją Wyprawy Przemian jest mocna zharmonizowana z jej celami statutowymi, jej pracy i współpracy z ludźmi i otaczającym nas światem.