Wyprawy Przemian | Bez Kategorii
Wybierz się w podróż na koniec świata i odkryj drogę w głąb siebie. Transformujące wyprawy po Ameryce Środkowej, Europie, Indonezji i Afryce. Przygoda z dala od głównych szlaków turystycznych, odkrywanie tajemnic Gwatemali i Belize, Chorwacji, Bali i Gili oraz Teneryfy. Wyprawy organizowane są z ramienia fundacji Wysokie Wibracje.
bali, gili, belize, karaiby, gwatemala, chorwacja, teneryfa, wyspy kanaryjskie, indonezja, lasy równikowe, selvas, wyprawy przemian, wyprawa do ameryki środkowej, rejs po chorwacji, wyprawa na teneryfę, wyprawa do bali i gili, teneryfa - kobieta wulkan, rejs po chorwacji - natura wzywa, ameryka środkowa - powrót do dzikości, wysokie wibracje
1
archive,category,category-bez-kategorii,category-1,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.8.1,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

Nozdrza pełne pasji

Przepełnione  zapachem słońca i tortilli, nagle zanotowały nowy odcień. Spoglądam w te stronę i widzę ogromny łapacz snów, który pilnuje wejścia do przeuroczej kafejki cafe loco ( szalona kafejka). Prowadzona przez parę, która przeniosła się tu z Korei. Witają nas szczerym uśmiechem i oczami pełnymi blasku pasji. W menu przeróżne propozycje, również dla osób nie pijących kawy, a do tych się zaliczam. Miło, że tak. Gwatemala słynie z produkcji kawy, przejeżdżając z miejsca na miejsce każdego dnia mijamy plantacje.

CZYTAJ DALEJ

UWAŻNOŚĆ czyli CO?

UWAŻNOŚĆ czyli  CO?

Większość osób, które tu zaglądają to osoby świadome siebie i pracujące nad własnym rozwojem. Masz tak czasami, że naprawdę całym sobą czujesz flow, przepływ i totalną synchronię z wszechświatem? Wtedy wypełnia Cię poczucie, że Świat się Tobą opiekuje i zawsze podsyła Ci dokładnie to, o co poprosisz.  Dlatego tak ważne jest by mieć świadomość swojej intencji we wszystkim. W stawianiu sobie celów, to jest podstawa. Cała Twórcza Wizualizacja na ty się opiera. Zawsze powtarzam, z lekkim uśmiecham na ustach, że wszechświat jest jak mężczyzna – prosty i bezpośredni. To wiele ułatwia w chaotycznym świecie żeńskiej energii.

CZYTAJ DALEJ