Wyprawy Przemian | Teneryfa – Kobieta Wulkan
Wybierz się w podróż na koniec świata i odkryj drogę w głąb siebie. Transformujące wyprawy po Ameryce Środkowej, Europie, Indonezji i Afryce. Przygoda z dala od głównych szlaków turystycznych, odkrywanie tajemnic Gwatemali i Belize, Chorwacji, Bali i Gili oraz Teneryfy. Wyprawy organizowane są z ramienia fundacji Wysokie Wibracje.
bali, gili, belize, karaiby, gwatemala, chorwacja, teneryfa, wyspy kanaryjskie, indonezja, lasy równikowe, selvas, wyprawy przemian, wyprawa do ameryki środkowej, rejs po chorwacji, wyprawa na teneryfę, wyprawa do bali i gili, teneryfa - kobieta wulkan, rejs po chorwacji - natura wzywa, ameryka środkowa - powrót do dzikości, wysokie wibracje
21689
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-21689,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.8.1,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

Teneryfa – Kobieta Wulkan

Wulkany to święte góry. Większość kultur czci je i wierzy w ich uzdrawiające właściwości. To miejsce oddechu Ziemi. Połączenia wewnętrznego ognia z powietrzem. Każda góra w jakiś sposób mnie wzywa. Nidy do końca nie wiem czemu, odpowiedź dostaję zawsze na szczycie. Jasną, wyraźną i klarowną. Jest to jedyne w moim życiu doświadczenie, gdy dostaję odpowiedź, bez zadawania pytania w sposób świadomy.

Po prostu przychodzi to, co jest na ten moment drogowskazem, kropką nad „i”, wiedzą niezbędną by dalej iść mądrze.

Najbliższy termin: 3-10.10.2018

Rezerwuj miejsce

Wulkany

Poprzez zdobywanie kolejnych wulkanów, doświadczam swego rodzaju dopełnienia, katarhsis, boga w sobie. Stojąc na szczycie krateru czuję połączenie z nazywanym przez Saint Germain JAM JEST- wewnętrznym poczuciem integracji, spokoju i totalnego spełnienia, wypełnienia.

Przyszedł moment, w którym jestem gotowa by dzielić się tym doświadczeniem. Dlatego zapraszam Cię na moje wysoko wibracyjne wyprawy przemian, w których będziemy zdobywać szczyty swoich możliwości, integracji i poszerzania świadomości.

Teneryfa – Wyspa Obfitości i Radości

Około 7 mln lat temu wynurzyła się z oceanu, tajemnicza i potężna. Hiszpańska, europejska, a pomimo to tak bardzo egzotyczna i zróżnicowana.

To tutaj, a nie w Pirenejach znajduje się najwyższy szczyt Hiszpanii, mierzący 3718 m n.p.m. wulkan Teide, który hipnotyzuje swoją potęgą. Położony w centrum wyspy, jest jej sercem, od którego wszystko się zaczęło.

Teneryfa to wyspa obfitości, jest jak kontynent w miniaturze – zróżnicowana pod względem  klimatu, roślinności i fauny na zaledwie 2034 km kwadratowych. Dzieli się na cieplejsze, bardziej słoneczne, leniwe południe z piaszczystymi plażami, i chłodniejszą północ, z bujną, soczyście zieloną, tropikalną roślinnością, uprawami słodkich jak nektar bananów i naturalnymi plażami z czarno-szarym piaskiem.

Tutaj nie tylko słońce świeci mocniej, ale i gwiazdy i księżyc wydają się być bliżej, jak na wyciągnięcie ręki. Wyspa kusi ferią barw – wulkanicznych czarnych, żółtych i czerwonych skał, błękitem nieba, lazurem oceanu i zielenią tajemniczych lasów wawrzynowych.

Pozwól sobie zanurzyć się w jej pięknie i sprawdzić co jeszcze ma Ci do zaoferowania.

Program 

Dzień 1. Kobieta czy Wulkan ?

Po południu przylatujemy na wyspę, wypożyczamy auta i udajemy się do naszej villi. Robimy zakupy, przygotowujemy wspólną kolację i poznajemy się. To pierwsze spotkanie Kobiet, które usłyszały zew, wezwanie z wnętrza Matki Ziemi. Zaczynamy od wspólnego przygotowywania posiłku. Powracamy do codziennej celebracji prostych czynności. Prostoty i magii w jednym czasie. Po Kolacji zbieramy się w kręgu…. Ten specyficzny czas gdy siadamy razem… lekkość… podążymy za tym w tańcu, śpiewie, rozmowie … za Wulkanem w nas…

Dzień 2. Wąwóz Masca – Intencja

Dzień zaczynamy od tańca sensualnego, by otworzyć meridiany i wpuścić miękkość do ciał, dając odpocząć głowie od nadmiaru myśli. Bowiem każdego dnia będziemy ożywiać ciało i wyciszać umysł. Po lekkim śniadaniu pełnym słońca wyruszymy na malowniczy trekking by przygotować się kondycyjnie do wyprawy na Teide. Barranco de Masca robi wrażenie już przy 6 kilometrowym podjedzie do wioski, gdzie zaczyna się szlak.

Trekking to kolejna porcja kontaktu z ciałem, które nosi w sobie wszystkie tajemnice i zapomniane zaklęcia Mocy. Połączymy się z tutejszą przyrodą i żyjącymi w niej istotami, by jeszcze głębiej odczuwać, to co w polu serca. Prawdy, która czeka na połączenie z Twoją Świadomością.
Następnie wsiądziemy na łódkę i udamy się by zobaczyć sławne klify Los Gigantes.

Wracamy do naszej Villi, relaksujemy się w basenie lub na słonecznym tarasie i po kolacji Ada zabiera was do świata  podświadomości- w podróż Kobiety ku jej Wulkanu…

 Dzień 3. Ciało – Oddech – Życie

Budzimy ciało w kontemplacyjnej medytacji z falami Oceanu. Dziś dzień oddechu. Wymiany ze światem tym, co daje i biorę od Kobiet ze swojego rodu. Zostawiamy rodowe ciężary, klątwy i energetyczne umowy podpisane z naszymi przodkiniami, otwierając się tym samym na własne życie. To powrót do relacji z samą sobą w najczystszej postaci. Wydech i Wdech. Wypuszczam i odpuszczam to, czego już nie potrzebuje i otwieram serce na to, co mnie odżywia i dzięki czemu wzrastam (budzę poczucie sensu – tzw. “chce mi się” ).

Dziś wzmacniamy to, co w nas kruche i nadszarpnięte historiami. BUDZIMY ŚWIADOMOŚĆ – Poznasz czym dla Ciebie jest zaopiekowanie się sobą – wedle wzorców, które masz oraz wedle aktualnych potrzeb Twojego ciała, tak by móc uwolnić się od autodestrukcyjnych zachowań i sposobów działania. Tak by móc tworzyć i cieszyć się ralacją z Partnerem, Mieć pracę, która daje poczucie sensu i spełnienia, powrócić do cieszenia się drobnymi rzeczami i wzmocnić swoją odporność na stress.

Wieczorna sesja TRE®

 Dzień 4. Góry Anaga – Istota Kobiecej Mocy

Tego dnia udamy się na przepiękny trekking w górach Anaga. Pasmo wulkanicznych, niewysokich gór pokryte jest soczystą zielenią. To tutaj nie tylko odpowiesz sobie na pytanie, ale przede wszystkim będziesz miała okazję by poczuć swoje połączenie z Kobiecą  Mocą. Potencjałem czekającym na wzmocnienie połączenia z całą Tobą.

To  jeden z najpiękniejszych zakątków wyspy, pomimo tego nie ma tam tłumów turystów, co jak wiemy jest dla nas możliwością by przebywać w jeszcze intensywniejszym kontakcie z naturą.  Przytulamy się do drzew, czerpiemy z mocy Ziemi i wdychamy soczystość tropikalnego powietrza w nasze otwarte na życie płuca/serca.  Zagłębimy się w dżunglę lasów wawrzynowych, a następnie dotrzemy nad skaliste wybrzeże, gdzie zrobimy przerwę na lunch. Potem wracamy szlakiem z powrotem na parking. Powrót w godzinach wieczornych, ok.19:00-20:00.

 Dzień 5. Praca z lawą wewnątrz nas

Dziś zostajemy w naszej położonej na klifie Villi. Integrujemy, to, co do tej pory miało miejsce. Małymi kroczkami i w swoim własnym tempie poprzez pracę z ciałem autoregulujemy, wzmacniamy, nazywamy i dajemy sobie miejsce na zrozumienie. Wspólnie gotujemy obiad, poznając przy tym magię Kuchni Pięciu Przemian. Po południu czas na pracę z wewnętrznymi zasobami – lawą wewnątrz nas. Budzimy to, co gotowe jest do działania, kwitnięcia, dostrzeżenia piękna i delikatności. Otwieramy się na własny potencjał, piękno i zmysłowość.

 Dzień 6. Zdobywamy Teide


Po wczesnym śniadaniu, ok. 8:00 wyruszamy zdobyć wulkan!
Ukoronowaniem naszego wyjazdu będzie zdobycie najwyższego szczytu Hiszpanii – wulkanu Teide 3718m npm.  To trzeci najwyższy wulkan na naszej planecie, który budzi fascynację już od czasów antycznych. Doświadczymy na własnej skórze dlaczego tak jest, stając się krok za krokiem częścią tego połączenia Nieba i Ziemi, tego co, w Tobie racjonalne i nieracjonalne, aż do poczucia balansu w tym.
Z wulkanu zjedziemy kolejką, by mieć  jeszcze czas na wspólny posiłek i podziwianie rozgwieżdżonego nieba nad Teneryfą. Dziś zabieramy ze sobą suchy prowiant.

Powrót późnym wieczorem. Regeneracja. Sen. Integracja.

 Dzień 7. Jaskinia Wiatrów

Poranek witamy tańcem sensualnym, nową jakością tego, co w nas kobiece, niewinne i pełne ognia. W tej jakości  zajrzymy do wnętrza wyspy, udając się do Cueva del Viento. Jest to największy tunel wulkaniczny w Europie wydrążony przez lawę po wybuchu Pico Viejo. Po zwiedzaniu jaskin
i możemy udać się na spacer po okolicznym Icod de los Vinos lub na plażing. Czas wolny na zakupienie pamiątek, łapanie fal oceanu, puszczanie latawców, czy też poznawanie nowych ludzi.
Po powrocie do Villi ostatni krąg podsumowujący. Ciepło, bliskość i wsparcie zabieramy ze sobą, by dzielić się z tymi, do których wracamy jako Kobiety Wulkan. Pełne słońca, Świadome swojej Mocy i strefy Cienia, zregenerowane, zrelaksowane i z poczuciem spokoju w sercu i głowie.

Dzień 8. Pożegnanie z wyspą.

Tego dnia wstaniemy bardzo wcześnie (6:15 wylot) i udamy się na lotnisko, żegnając naszą Teneryfę.

Pozwól sobie zanurzyć się w jej pięknie i sprawdzić co jeszcze ma Ci do zaoferowania.

Rezerwuj miejsce

Event Not Found!
Cena
1200 euro
 • Zapewniamy
  • zakwaterowanie w villi nad wybrzeżem
  • wynajem auta + paliwo
  • wycieczki + transport
  • ubezpieczenie w tym akcje ratownicze w górach
  • opiekę przewodnika/pilota wycieczki
  • warsztaty pracy z ciałem z Adą Stolarczyk i wszystko, co w tym 🙂

 • Pomagamy, nie zapewniamy

  • Wyżywienie (śniadania i kolacje przygotowujemy wspólnie). 
  • Sugerowana kwota na jedzenie: 250-300 EUR
  • bilet lotniczy (ok 800zł w dwie strony z Krakowa)
  • wstęp do jaskini 20 EUR
  • bilet na kolejkę Teide 27 EUR
  • Sugerowana kwota na jedzenie: 250-300 EUR
  • Wyjazd tylko dla Kobiet

 • Metody Pracy warsztatowej:

  • Praca z ciałem i oddechem
  • Medytacje dynamiczne wg.OSHO
  • Sesje TRE®
  • Twórcza Wizualizacja
  • A. Lowen
  • Praca z Tu i Teraz w praktyce
  • Taniec sensualny